Aktualności
Treść
Tydzień dla Bezpieczeństwa: Spotkanie z Policjantem!
24 czerwca w ramach ogólnopolskiej akcji „Tydzień dla Bezpieczeństwa” w naszej szkole odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z funkcjonariuszem Policji.
Tydzień dla Bezpieczeństwa: Spotkanie z przewodnikiem górskim!
23 czerwca wszystkie klasy 0-III gościły u siebie przewodniczkę górską.
Tydzień dla Bezpieczeństwa: Zajęcia ze szkolnymi specjalistami!
W ramach ogólnopolskiej akcji „Tydzień dla Bezpieczeństwa” pedagog oraz psycholog szkolny przeprowadzili zajęcia profilaktyczne dla naszych uczniów.
Tydzień dla Bezpieczeństwa: Spotkanie z Pielęgniarką Szkolną!
Jak bezpiecznie spędzić nadchodzące lato? Tego nasi uczniowie dowiedzieli się podczas wyjątkowych warsztatów z Panią Pielęgniarką, zorganizowanych w ramach akcji „Tydzień dla Bezpieczeństwa”.
Wyprawa na Magurki
17 czerwca 2 klasa odbyła wycieczkę na Magurki. Wyjście zorganizowała i przeprowadziła pani Aleksandra Wąchała-przewodnik górski.
X Gminny Konkurs Pięknego Czytania
Nasi uczniowie uczestniczyli w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania
Święto Patrona Szkoły
W dniu dzisiejszym w naszej szkole miała miejsce szczególna uroczystość. Obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły połączone z jubileuszem 40-lecia powstania szkoły oraz 20-lecia nadania jej imienia.
Dzień Rodziców
Dzisiejsza uroczysta akademia z okazji Dnia Rodziny dostarczyła wszystkim wielu pięknych emocji i wzruszeń.
Piłka nożna dziewcząt
W dniu dzisiejszym odbyły się w Maniowach zawody sportowe na szczeblu Ośrodka Sportowego Pieniny w piłce nożnej dziewcząt.
Wycieczka do Krakowa
W dniu dzisiejszym uczniowie klasy 6 uczestniczyli w wyjeździe do Krakowa. W programie było zwiedzanie Ogrodu Doświadczeń. Uczniowie wzięli udział w warsztatach "Zabawy z próżnią" oraz zwiedzali indywidualnie to miejsce. Była to świetna lekcja nauki.
Teatralna przygoda: „Smocze opowieści”
W poniedziałek dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas 1-3 wybrały się do Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu.
Niezwykła podróż do Świata Wyobraźni!
W piątek, 15 maja, dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy pierwszej wybrali się na wyjątkową wycieczkę do Wiejskiego Ośrodka Kultury w Tylmanowej.
Konkurs plastyczny "Kwiaty dla Patrona"
Konkurs plastyczny rozstrzygnięty!
Święto Konstytucji
29 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.